5 dôvodov, prečo sú Forever Hands perfektným nápadom na darček

Melánia Poláková

03.04.2024.

Zhrnutie: Ručná plastika Forever Hands je oveľa viac než len priemerný darček. Okrem toho, že ide o spomienkový predmet so sentimentálnou hodnotou, existuje mnoho argumentov v jej prospech. Prečítajte si, aké to sú!


1. Darujete aj skúsenosti

Jednou zo skvelých vecí na plastikách ruky Forever Hands je, že okrem spomienkového darčeka darujete aj spoločný zážitok. Spoločne môžete zažiť radosť z tvorby a stráviť kvalitný spoločný čas. Hodinu, keď sa nebudete starať o každodenné problémy a budete sa sústrediť len na spoločnú tvorbu vašej ručnej sochy. Vzrušujúce chvíle, keď s nehybnými, zovretými rukami čakáte, kým sa alginát uprace okolo vašich rúk, a potom ešte vzrušujúcejšie chvíle, keď ho rozoberiete a prvýkrát sa pozriete na svoj vlastný výtvor. Bude to teda spoločný zážitok, na ktorý budete vždy s láskou spomínať, keď sa pozriete na plastiku ruky.

2. V každom prípade, individuálny výsledok

Ďalšou fantastickou vecou je, že darujete úplne jedinečný darček. Vaša socha ruky bude absolútne jedinečná, kópia vašej vlastnej ruky, nikto iný na celom svete nebude mať rovnakú. Plastika bude reprodukovať každý detail do úžasných podrobností, uvidíte žily a ryhy na rukách, skrátka získate úplne realistický konečný výsledok. Ak jeden z vás nosí prsteň, pokojne si ho nechajte, bude krásny aj na plastike ruky.

3. Pre každého, na akúkoľvek príležitosť

Ideálne na zachytenie dôležitých okamihov, či už ide o narodeniny, zásnuby, svadbu, výročie atď. Je však fantastický aj na vytvorenie pre menej špeciálnu príležitosť, napríklad na víkendové stretnutie. A čo viac! Mysleli sme dokonca aj na vašich domácich miláčikov! Môžete si vytvoriť aj neuveriteľne roztomilú sošku z labiek. Súprava na vyrezávanie rúk obsahuje len materiály šetrné k pokožke, takže sa nemusíte obávať žiadnej citlivosti ľudí ani zvierat.

4. Zachováva moment navždy

Plastiky vytvorené s malým dieťaťom sú skutočne vzácnou spomienkou, takže budete mať vždy záznam o tom, aké mali drobné a roztomilé ruky, keď bola socha vytvorená, alebo ešte dojímavejšie, keď vytvoríte plastiku ruky so starším príbuzným, takže budete mať na neho hmatateľnú spomienku, keď už nebude s vami.

5. Kreatívna výzdoba

Z rovnakých dôvodov, ako je uvedené vyššie, bude aj peknou dekoráciou vášho domova. Keďže ide o spoločný zážitok, bude vám vždy pripomínať zážitok z jeho tvorby a príležitosť, pri ktorej ste ho vyrobili. Okrem toho je len na vás, ako sochu prispôsobíte štýlu svojho domova. V internetovom obchode si môžete kúpiť farby v spreji v rôznych farbách a rôzne tvary drevených podstavcov, takže si konečný výsledok môžete skutočne prispôsobiť.

Teraz už viete, prečo je to perfektný darček

Neváhajte, kúpte si ho teraz a začnite spoločne tvoriť.


Viac informácií nájdete na stránke produktu