Pokyny na prípravu

Prípravky a prísady

Než začnete tvoriť, prečítajte si nášho sprievodcu a pripravte si všetky potrebné materiály, telefón a mixéry. Tu uvedené informácie sú iba orientačné, presný návod nájdete v sade!*

Miešanie alginátového prášku

Alginátový prášok nasypte do vedra na miešanie a začnite ho miešať s vodou pomocou mixéra alebo šľahača, kým sa úplne nespojí.

Mischen von Alginatpulver

Gieße das Alginat in den Gießeimer und mische es mit dem Wasser. Hier solltest du einem Mixer oder Schneebesen nehmen. Mische es so lange, bis es vollständig vermischt ist.

Vytvorenie spoločného odtlačku ruky

Jednou z najzaujímavejších častí tvorby sochy je výber spoločného odtlačku ruky. Vložte pripravený alginát do hmoty a počkajte, až zružovie a stuhne.

This is your heading text.

Miešanie a odliatie

Ručne zmiešajte sadrový prášok s vodou a vzniknutú hmotu nalejte do stuhnutej negatívnej formy. Vytvrdnutie bude trvať asi hodinu.

Mischen - Gießen des Gipses

Mische die Gipsmasse mit Wasser und gieße diese Masse in die Negativform. Nach etwa einer Stunde verfestigt sich die Masse.

Rozpad alginátovej formy

Stuhnutý alginát z vedra vylejte. Vzniknutú hmotu začnite opatrne a jemne rozbíjať. Uvidíte, ako krásne vynikne vaša spoločná pamätná socha!

This is your heading text.

Vaša spoločná, večná spomienka je teraz úplná!

Vyčistite svoje sochy pomocou nástrojov, ktoré sú súčasťou balíčka. A tu to máte, krásnu spoločnú spomienku!

Die ewige Erinnerung ist fertig!

Verwende die im Paket enthaltenen Hilfsmittel, um eure Händeabdruck-Skulptur zu reinigen. Et Voilà! Eure gemeinsame tolle Erfahrung!

Uchovajte si tento okamih navždy!

Naša sada obsahuje všetky potreby, ktoré každý potrebuje na vytvorenie vlastnej jedinečnej sochy. Zábavnou formou ju môžete vytvoriť spoločne v niekoľkých krokoch, takže si môžete uchovať spomienku na ďalšie roky.